UR & KLOCKOR / Väggur / Amerikaur 6481470
nr 648 1470
Amerikaur
höjd: 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:47:20
18/7 21:59:29
100 kr
19/7 15:51:46